AKCE A TIPY

Doporučujeme:
2pruty_pouzdro.jpg
kreslo2.jpg
navijak.jpg
kreslo.jpg

Vše naleznete také u nás v e-shopu.

logo3-1.png
masodout.jpg
krmivo.jpg

Zfish Combo 2x Prut Kingstone 3,60m/3,5lb + Pouzdro Zdarma!

Zfish Prut Kingstone Telecarp 3,60m - 3,5lb
Česká značka Zfish představuje Kingston Telecarp. Jedná se o perfektní teleskopický, kaprový prut pro vyznavače camo stylu.  Prut byl vyroben z kvalitního karbonu IM8. Je vhodný především pro rybáře, kteří potřebují dopravit i těžší zátěž do větších vzdáleností. Díky jeho vrhací zátěži 80 -150 g se do něj můžete pořádně opřít a maximálně spolehnout při náhozu. Kingston má dělenou rukojeť z EVA gumy. S touto rukojetí bude pro vás úchop prutu při nahazování příjemnější a komfortnější. Prut je vhodný pro všechny druhy lovu na položenou a na všech typech vod. 

1999.00 Kč vč. DPH

Naviják DAIWA LEGALIS 1500 HA
LEGALIS vás přesvědčí svým naprosto hladkým chodem a díky své široké nabídce modelů nabízí vhodnou velikost pro téměř všechny druhy přívlačového i feederového rybaření.

1 999 Kč vč. DPH

NASH BOILIES FORMULA 5KG 20MM , RŮZNÉ PŘÍCHUTĚ
Vynikající směs Formula s vysokým obsahem sacharidů, kterou vytvořila dvojice Kevin Nash a Gary Bayes pro masivní krmení a obrovské vodní plochy. Nyní je k dispozici ve třech nových příchutích.

599 Kč vč. DPH

BOILIES MASTODONT BAITS QUICK ACTINON FISH AND FRUIT 5KG 20MM

Limitovaná edice boilies určená zejména na dlouhodobé a masivnější krmné kampaně, na řeky, závody a rychlé chytání, nebo jako doplněk k našim HNV boilies.

489 Kč vč. DPH

MIVARDI KŘESLO COMFORT QUATTRO
Skvěle navržené křeslo, které plní přání mnoha rybářů.

1 990 Kč vč. DPH

MIVARDI KŘESLO CAMOCODE QUATTRO
Luxusní verze našeho nejprodávanějšího křesla Comfort Quattro s extrémně pohodlnou fleecovou matrací v moderním designu CamoCODE.

2 190 Kč vč. DPH