Ceník


Shimano Exage 2500 FD

Exage 2500 FD - nový, vylepšený naviják řady Exage, vybavený zinkem potaženými převody pro lepší výkonost, lehčím kompaktním tělem a za studena kovanou cívkou, včetně náhradní.

2090 Kč

Shimano Medium Baitrunner XT-A LC

Shimano Medium Baitrunner XT-A Long Cast - moderní vylepšení legendy. Výkonný, nádherný a plný nejlepších technických vymožeností - to je nový, menší bratr původního Big Baitrunneru, vybavený ještě AR-C cívkou a pomalou pokládkou vlasce Aerowrap II. Tato kombinace je zárukou maximálních odhozových vzdáleností a hmotností. Pro zvýšení mechanické odolnosti je naviják vybaven zapouzdřenými kuličkovými ložisky A-RB a novou konstrukcí převodovky, která snižuje tření a zvyšuje účinnost přenosu výkonu z dlouhé hliníkové kličky na rotor. Jedná se tedy skutečně o úžasný naviják dlouhého dosahu.

5890 Kč

TEAM DAIWA DROPSHOT

DROPSHOTOVÝ PRUT DAIWA

TEAM DAIWA DROPSHOT

V závislosti na verzi, může být prut z této série použit na lov z lodi nebo ze břehu.Jeho konstrukce a funkce jsou téměř totožné s pruty z vertikální řady.Drop-Shot modely jsou vybaveny karbonovou špičkou, která je daleko ohebnější než u vertikálních prutů, to způsobuje nezbytnou prodlevu po záseku.Model 1,8mT má triggerové sedlo navijáku na baitcastové navijáky.3m verze nabízí jednoduchá očka a je skvělá na lovze břehu. Vzhledem k jeho délce je možné lákat ryby i na velké vzdálenosti.Obě verze mají Fuji® Alconitová očka, sedlo navijáku Fuji®, Daiwa V-Joint®

Spigot a AAA korkovou rukoje

3200 Kč