rybarskysportck.cz

Cygnet tyčová bójka marker pole kit inc spot marker se světlem 6,5 m – zelená

Zlevněný produkt Cygnet tyčová bójka marker pole originál od výrobce CYGNET dostanete zrovna dnes napořád výhodně. Právě nyní za bezkonkurenční cenu 2 209 Kč.
EAN: 5060461949701
Cygnet tyčová bójka marker pole kit inc spot marker se světlem 6
Ověřit dostupnost »
Značka: CYGNET
2 209

Díky bójkám pak můžete přesně pokládat své montáže na krmné místo s naprostou přesností. Na rozdíl od H-bójek přes „tyčovku“ vlasec jednoduše sklouzne a vy se tak nemusíte bát, že by se vám do ní ryba zamotala nebo se vám posunula bójka z lovného místa. Díky speciálnímu kloubu na spodní straně se bójka při přejetí vlasce jednoduše sklopí a potom se vrátí do původní poloha. Všechny spoje byly precizně udělány tak, aby nemohlo dojít k zaseknutí vlasce mezi jednotlivými díly. Vrchní díl má větší průměr než ostatní díly, díky čemuž je bójka vždy kolmo vzhůru. Na tomto díle se dále nachází dva reflexní pruhy, které jsou v noci při použití dost silného světla viditelné i na vzdálenost přes 200 m. Víčko na vrchní straně se dá odšroubovat a nahradit světlem Cygnet Auto Spot Marker Light. Jakmile se začne stmívat, světlo se automaticky spustí a při rozednění se opět samo vypne. Světlo je vybaveno velmi výkonnou LED diodou a je tak viditelné i na dlouhé vzdálenosti. Jednotlivé díly na sebe jednoduše našroubujete. Pomocí prodlužovacího dílu o délce 0,5 m si můžete přesně nastavit délku bójky.
Závaží k bójce je dodáváno samostatně – kompatibilní se závažím Cygnet 1KG Marker Pole Weights, které se připevní na úchyt na spodní straně bójky. Při použití na větší hloubce nebo velkém větru je možné použít více závaží najednou.
Vlastnosti produktu

velmi výkonná LED dioda se automaticky zapíná při stmívání a vypíná při rozednění (napájeno pomocí 2× AAA baterií – není součástí balení)
skvělá pomůcka pro přesné označeni vašeho lovného místa, nejen při zavážení
navržena tak, abyste ji mohli bez obav nechat na lovném místě, nehrozí u ní zamotání vlasce
dva reflexní pruhy na vrchním dílu, v noci viditelné na vzdálenost až přes 200 metrů při použití silného světla
jednotlivé díly jsou velmi pružné a odolné, takže nehrozí zlomení
precizně navržené spoje jednotlivých dílů, aby nedocházelo k zasekávání vlasce
kompatibilní se světlem Cygnet Auto Spot Marker lights

Sada obsahuje:

1× automatické LED světlo Cygnet Auto Spot Marker Light
1× plovoucí vrchní díl s reflexními pruhy o délce 1 m
5× prodlužovací díl o délce 1 m
1× prodlužovací díl o délce 0,5 m
1× úchyt na závaží o průměru 1 ins (2,54 cm)
transportní obal

Závaží není součástí tohoto balení, sada je kompatibilní se závažím Cygnet 1kg Marker Pole Weights nebo jinými závažími se závitem o průměru 2,54 cm. V nepříznivých podmínkách je možné použít i více než jedno závaží.
Tyčová bójka je kompatibilní s náhradním olovem k tyčové bójce.