rybarskysportck.cz

Delphin pouzdro na navijáky area reel carpath

Velmi prodávaný kousek Delphin pouzdro na navijáky area reel od výrobce s mnohaletou tradicí DELPHIN lze nakoupit právě za výborné peníze. Akční cena od 624 Kč. EAN: 8586018458962
Delphin pouzdro na navijáky area reel carpath
Popis produktu

Bezchybné šití, silné zipy, ergonomické střihy. To je Delphin AREA! Polstrované pouzdro na navijáky, ve kterém budou vaše poklady v absolutním bezpečí. Toto pouzdro je určeno buď pro dva menší navijáky, kdy je posouvatelná přepážka uprostřed, nebo pro jeden velkokapacitní naviják, kdy je přepážka při kraji a odděluje naviják a náhradní cívky. Díky posuvné přihrádce dostáváte neomezené možnosti při tvorbě a využití vnitřního prostoru. Součástí této příruční tašky je samozřejmě madlo do ruky a vnitřní síťovaná kapsa.  
Technické parametry: Rozměr tašky: 33x25x12cm Vnitřní síťovaná kapsa: 28x22cm  
Kamufláž CARPATH je unikátním a patentovaným designovým vzorem, který v sobě skloubil maskovací vizuál kamufláže a siluety kaprů, které tuto kamufláž tvoří. Tento jedinečný a neopakovatelný návrh pochází kompletně z dílny značky Delphin a posouvá hranice vašeho rybářského vybavení do zcela nové dimenze.