rybarskysportck.cz

Giants fishing sada krmítek method feeder deluxe 4+1 (30+40+50+60 g)

Tento vynikající produkt Giants fishing sada krmítek method feeder deluxe od dodavatele se skvělou pověstí GIANTS FISHING snadno můžete sehnat u nás nyní za super peníze! Aktuálně v akci za 169 Kč. EAN: 8592673760081
Giants fishing sada krmítek method feeder deluxe 4+1 (30+40+50+60 g)
Popis produktu

Velmi oblíbené a kvalitně zpracované krmítko, které je vhodné pro lov na method feeder nebo lehkou kaprařinu. Díky jeho aerodynamickému tvaru můžete házet přesně a velmi daleko. Se stlačenou krmítkovou směsí nebo peletami odhodíte daleko i za silného větru. Tvar krmítka zaručuje, že drží při dně i v proudu. Jeho součástí je rychlovýměnný klip pro rychlou výměnu návazce. Použitím klipu zafixujete krmítko k montáži. K montáži je vhodné použit pevnostní obratlík velikosti č. 8, který přesně pasuje do krmítka. Když klip vyjmete, můžete použít krmítko jako průběžné. 
Sada obsahuje krmítka o hmotnostech: 30, 40, 50 a 60 g.

Součástí sady je vanička.
Vysoce kvalitní formička, která je určena pro methood feederová krmítka řady Deluxe v zátěžích 20 až 60 gramů. Díky této prvotřídní formičce, docílíte dokonalé plnění methood feederového krmítka a vytvoříte bábovičku, do které navíc můžete vložit i háček s nástrahou a tím výrazně zvýšit své šance na úlovek. Tato formička je dostatečně měkká a pružná, což zajití snadné vymáčknutí krmení z formičky.