rybarskysportck.cz

Korda taška compac carryall dark kamo medium

Hodně prodávaný kousek Korda taška compac carryall dark od značky s dlouholetou historií KORDA jednoduše můžete získat v naší online nabídce v akci! Právě nyní za 2 375 Kč.
EAN: 5060929023523
Korda taška compac carryall dark kamo medium
Ověřit dostupnost »
Značka: KORDA
2 375

Caryall tašky obsahují dostatek prostoru pro všechno vaše vybavení a lze si vybrat ze 4 různých velikostí. Tašky byly navrženy tak, aby byly dokonale kompatibilní s řadou tašek Korda Compac EVA, přičemž vnější kapsy byly navrženy tak, aby bylo možné použít konkrétní modely těchto tašek, v závislosti na velikosti carryall tašky, kterou si vyberete.
Modulární kapsy u verzí Small a Medium pojmou buď pouzdro Compac 110, nebo dvě Compac 100. U modelů Large nebo X-Large se tyto kapsy perfektně hodí pro pouzdro Compac 140, dvě Compac 110 nebo kombinaci Compac 110 a Compac 100.
Ať už zvolíte jakoukoli velikost, je to víc než jen taška, do které můžete uložit všechno své vybavení a přepravit je, protože odolná a voděodolná tkanina a zesílená vodotěsná základna zajistí, že vše uvnitř zůstane suché. Každá taška má také pevné víko, které lze použít jako bivakový stolek a ušetří vám nutnost brát si stolek s sebou. Každá velikost má pět vnějších kapes spolu s vnitřní úložnou kapsou na zip na spodní straně víka, abyste měli rychlý přístup k veškerým nezbytnostem, takže ať už nosíte sebevíc věcí, můžete si je uspořádat tak, abyste je rychle našli.
Specifikace:

odolná a voděodolná tkanina
vyztužená voděodolná základna
pevné víko, které lze použít jako bivakový stolek
5 vnějších kapes
vnitřní kapsa na zip na spodní straně víka
odnímatelný polstrovaný ramenní popruh
vyztužená madla pro přenos
robustní zipy
snadno očistitelná podšívka
celkové rozměry: 53 x 40 x 27 cm
rozměry hlavní kapsy: 35 x 29 x 27 cm/28 litrů