rybarskysportck.cz

Mitchell naviják 310 pro new

Výjimečný a žádaný kus Mitchell naviják 310 pro od skvělé a známé značky MITCHELL máte možnost najít právě zde výhodně! Nyní můžete mít za 2 360 Kč. EAN: 022021676019
Mitchell naviják 310 pro new
Ověřit dostupnost »
Značka: MITCHELL
2 360
Popis produktu

Tento legendární naviják je již více než 65 let synonymem kvality a spolehlivosti. Navijáky Mitchell 300 charakterizuje zejména kvalitní konstrukce z odolných materiálů, inovativní technologie a maximální spolehlivost.

 

Navijáky mají matně černé tělo, jehož vajíčkový tvar je odkazem na jejich předchůdců v minulosti, avšak polymerický materiál, ze kterého je vyrobeno tělo a rotor navijáku, je výsledkem nejnovějších technologických poznatků. Tento výjimečný materiál je odolnější než grafit a lehčí než hliník.

 

Další technickou novinkou je tzv.“HALO rotor“. Speciální elipsovitý tvar rotoru zvyšuje jeho sílu a odolnost, zlepšuje navíjení vlasce a zabraňuje sklouznutí vlasce pod cívku.

Součástí je jemná hydribní uhlíková brzda, systém ultra – jemného a plynulého brzdění.

Hlavní a náhradní cívka je dvojitě anodizovaná pro zvýšení ochrany proti slané vodě a poškození. 

 

Navijáky Mitchell 300 se vyrábějí ve dvou verzích. Základní model je vybaven 6 ložisky, má jemně nastavitelnou multidiskovou brzdu a je dodáván s aluminiovou cívkou. Modely 300 Pro mají 10 ložisek, multidiskovou brzdu s karbonovými podložkami, kovovou kličku a dvě aluminiové cívky. Obě verze navijáků Mitchell 300 se vyrábějí ve třech velikostech.

 

Počet ložisek: 10

Převod: 5,8:1 (velikost 300 a 308) nebo 5,2:1 (velikost 310)

Počet cívek: 2