rybarskysportck.cz

Mivardi člun m-boat 180 awb compact

Velmi žádaný kus Mivardi člun m-boat 180 od dodavatele s dobrým jménem MIVARDI snadno pořídíte u nás až neuvěřitelně levně! Nyní pořídíte jen za 15 666 Kč.
Mivardi člun m-boat 180 awb compact
Ověřit dostupnost »
Značka: MIVARDI
15 666

Tomu napomáhá i nové řešení zadní části plováků, které dovoluje umístit zrcadlo co nejblíže konci plováků a zároveň zachovat jejich funkci při udržování směru jízdy. Výrazně zdvihnutá příď spolu se specifickým tvarováním přední části, výrazným nafukovacím kýlem v celé délce podlahy a speciálně tvarovaným zrcadlem zajišťují vynikající hydrodynamické vlastnosti člunu a směrovou stabilitu. To v praxi znamená vyšší rychlost, snadnější ovládání a nižší spotřebu energie při pohonu člunu. Zesílený materiál plováků zvyšuje odolnost proti proražení. Nafukovací podlaha se zdvojenou nášlapnou vrstvou je téměř nezničitelná a její zelená barva skvěle ladí se zbarvením plováků člunu. Černá vesla a ostatními příslušenství skvěle doplňují celkový design člunů.
Čluny Mivardi svou kvalitou a inovativními vlastnosti zcela jistě předčí Vaše očekávání. Jsou vynikajícím pomocníkem, jak pro rybáře, tak i pro ostatní příznivce pobytu u vody. Čluny jsou vyrobené z kvalitního vrstveného a odlehčeného PVC korejské výroby s vysokou odolností vůči oděru a mechanickému poškození. Díky použití tohoto kvalitního materiálu je manipulace se čluny velmi snadná. Čluny jsou osazeny ventily s pojistkou pro snadné vyfukování a nafukování. Samozřejmostí jsou tři samostatně nafukovatelné komory pro bezpečnost posádky. 
Mezi hlavní výhody patří:

       Nízká hmotnost díky použití speciálního vrstveného materiálu
       Speciálně tvarovaná příď, optimalizovaná pro použití s elektrickými motory
       Vynikající hydrodynamika a skvělé jízdní vlastnosti
       Ochranný boční pás proti prodření
       Rychlé nafouknutí a vyfouknutí
       Kompaktní rozměry pro transport
       Vysoká stabilita a nosnost dosažená použitím hlavních plováků velkého průměru
       Možnost použití spalovacího motoru či elektromotoru díky zesílenému uchycení zrcadla

Příslušenství:

       Hliníková skládací vesla
       Nožní pumpa
       Variabilní lavičky
       Přepravní taška
       Sada na drobné opravy

Průměry plováků:
AWB 180 35cm