rybarskysportck.cz

Nash bivak base camp

Neodolatelný kousek Nash bivak base od našeho předního výrobce NASH pohodlně dostanete online ve výprodejové akci. Zrovna teď v akci za 19 999 Kč.
EAN: 5055108913030
Nash bivak base camp
Ověřit dostupnost »
Značka: NASH
19 999 24 999 Kč Sleva -20%

Rámy bivaků jsou navrženy tak, aby se snadno připínaly do bočních stěn centrální jednotky Nash Base Camp a vytvářely tak zcela vodotěsné spojení až se dvěma samostatnými ložnicemi. Díky umístění bivaku do jednoho panelu se zipem se jedná o perfektní kombinaci Vašeho vlastního prostoru pro spaní a společného centrálního prostoru, který využijete pro vaření, stravování, scházení se, nebo také pro každodenní činnosti spojené s navazováním, nastražováním nástrah a jiných činností.
Obě ložnice obsahují vnitřní moskytiéru a integrovanou podlážku, takže vzniknou dvě jednotky, které udrží hmyz, hlodavce a jiné živočichy mimo Váš prostor pro spaní a také eliminují kondenzaci vlhkosti uvnitř. Zadní zipové panely s moskytiérou umožňují při teplých dnech regulovat proudění vzduchu nejen ložnicemi, ale také centrálním prostorem. Ideální nejen pro páry, ale i pro přátele na dovolené či výletě. Také je dobrým pomocníkem při rybaření na rybářských závodech. Bivak Nash Base Camp dělá přesně to, co říká – dává Vám perfektní společný prostor pro Vaše kaprařská dobrodružství, ať už ho vezmete kamkoli.
Celé konstrukce z nylonu 420D s vodním sloupcem 10000 mm. Extrémně rychle rozložitelný a na dvou místech uzamykatelný středový rám. Dva pevné rámy na ložnicích s napínacími tyčemi, které se připevňují pomocí vodotěsného spojení se zipem na centrální Gazebo. Uzavřené ložnice se sítěmi a podlážkami zabraňují proniknutí hmyzu či jiných živočichů dovnitř.
Lze jej použít pro jednu, dvě ložnice nebo samostatně. Nová vnitřní parozábrana eliminuje kondenzaci vod na stropě v centrálním prostoru Gazeba. Kompaktní přední a zadní dveřní panely s dvojitými zipy a elastickými smyčkami pro připevnění. Vnitřní kovové očko a připevňovací patky pro uchycení Gazebo Organiser ve všech rozích.
Ochranné neoprenové kryty kloubů, které zabraňují poškození materiálu při zabalení. Odnímatelný čirý přední panel z PVC. Kotvící lana ve všech rozích centrálního rámu Gazeba pro zajištění stability za každého počasí. Kovová očka pro umístění tyčí (Gazebo Front Doore Pole Kit) – není součástí balení.
ROZMĚRY
Rozměry centrálního prostoru 330 cm (š) x 330 cm (š) x 220 cm (v)
Váha: 17.2 kg
Vnitřní rozměry ložnic (se síťovou kapsulí) 170 cm (v) x 220 cm (š) x 170 cm (h)
Váha: 9.5 kg včetně napínácích tyčí