rybarskysportck.cz

Nash bivak titan camo t2

Vysoce kvalitní produkt Nash bivak titan camo od známého dodavatele NASH jde koupit v naší aktuální nabídce v akci. Akční cena 13 999 Kč. EAN: 5055108941071
Nash bivak titan  camo t2
Ověřit dostupnost »
Značka: NASH
13 999 24 859 Kč Sleva -43%
Popis produktu

Věříme, že s náma budete souhlasit, když řekneme, že použítím naší unikátní kamufláže Fractured Nature vznikly ty nejlépe vypadající bivaky, jaké tu kdy byly! Založeny jsou na prověřeném pevném rámu Titan a rychle rozpínacím středovém panelu. Disponují tedy legendární kombinací stability, rychlosti a síly. Oba modely T1 i T2 mají inovativní nový design rozpínací přední hrazdy, který vytváří kšilt odvádějící vodu I při monzunových deštích. Stejně jako klasické modely T1 a T2 i tyto dva nabízejí odjímatelno u vnitřní síťovou ložnici, která se dá snadno a rychle odepnout pomocí malých klipů. Ta eliminuje kondenzaci vodních par a zabraňuje proniknutí hmyzu, pavouků, hadů a hlodavců.
 
Konstrukce ze zesíleného nylonu s 5000mm vodním sloupcem Odjímatelná vnitřní síťová kapsule Nový design kšiltu a rozpínací hrazdy eliminuje množství vody na střeše Odjímatelný přední panel na zip s moskytiérovými okny a překrytím z plného nylonu Moskytiérové dvěře s nylonovým překrytím, možností PVC okna a otevírání zvrchu Zadní větrací otvory Uvnitř háček pro zavěšení příslušenství Přibližné rozměry: Titan T2: 140cm (H) x 340cm (W) x 265cm (D) Váha: 15.4kg (komplet i s vnitřní kapsulí)