rybarskysportck.cz

Penn naviják spinfisher vi live liner 8500

Kvalitní a oblíbený produkt Penn naviják spinfisher vi od výrobce s dobrým jménem PENN jednoduše naleznete zrovna dneska za výhodnou cenu! Nyní nakoupíte za 5 225 Kč. EAN: 031324038721
Penn naviják spinfisher vi live liner 8500
Ověřit dostupnost »
Značka: PENN
5 225
Popis produktu

Šestá generace navijáků Spinfisher je kompletně přepracovaná, čehož je výsledkem, že nový Spinfisher je ještě silnější a odolnější než kdykoliv předtím. Navijáky Penn Spinfisher mají více než 50-letou světovou tradici! Spinfisher je celkově nejúspěšnější série navijáků značky Penn.

 

celokovové tělo navijáku

CNC převody zaručující hladký chod, ale zároveň maximální pevnost a odolnost

 

Všechny součástky jsou stavěny na maximální zatížení a absolutní stabilitu v každé situaci. Je vybaven IPX5 těsněním, díky čemuž se nemusíte obávat pronikání slané vody a nečistot do převodů nebo do brzdného systému. Uhlíkové brzdové segmenty HT-100 umístěny v utěsněné cívce poskytují dokonalý brzdný účinek a kontrolu při zdolávání i těch nejbojovnějších kapitálních ryb. Brzda vybavena uhlíkovými podložkami HT-100 zajišťuje rovnoměrný brzdný účinek i při dlouhotrvajícím velkém zatížení. Zabudovaný stop systém zpětného chodu Instant Anti Reverse nemá přepínač směru otáčení rotoru pro minimalizaci možné poruchy a proto je stop systém funkční neustále na 100%.

 

samozřejmostí je kovová klika s ergonomickou gumovou ručkou

naviják je přizpůsoben pro používání šňůry „Braid Ready Spool“, dále je cívka vybavena pryžovou podložkou, která zabraňuje prokluzování šňůry při silném tahu

kapacitní kroužky pro snadné zjištění množství vlasce nebo šňůry na cívce

Verze s volnoběžným systémem. Nové Spinfishery disponují novým čtyř-úrovňovým systémem nastavení odporu volnoběžného systému. 

 

Velikost: 8500

Počet ložisek: 6

Kapacita: 415m/0,46

Převod: 4,7:1

Maximální zatížení brzdy: 18,1kg

Návin na jedno otočení kličkou: 1,07m

Váha: 916g