rybarskysportck.cz

R-spekt dětské tepláky carper kids black – 5-6 let

Kvalitní a levný výrobek R-spekt dětské tepláky carper kids black od značky se skvělou pověstí R-SPEKT pohodlně seženete aktuálně na našich stránkách za výhodné peníze. V akci za 799 Kč.
EAN: 8592981004624
R-spekt dětské tepláky carper kids black - 5-6 let

Výsledný textilní materiál pak přináší dětem maximální pocit pohodlí, tělesného tepla a současně je také dostatečně připravený na jejich aktivní pohyb v přírodě.
Tepláky mají v pase široký pružný náplet, díky němuž nepadají dolů, dvě velké postranní kapsy a spodní lemy nohavic pak obepínají pružné gumy, které chrání dětské nohy při chladnějším počasí. Dětem udělá jistě také radost atraktivní tisk v podobě motivu kapra spolu s větším nápisem R-SPEKT limited edition na přední straně a menším logem R-SPEKT vzadu.
Tyto dětské tepláky doplňují svým stylem úspěšnou řadu teplákové soupravy Carper black, kterou si oblíbilo hodně rodičů a nyní tak můžete oblečení svých dětí dokonale sladit spolu s tím svým. Dětské tepláky Carper Kids black jsou určeny pro všechny děti, které mají rádi líbivý design, pohodlí a klasický R-SPEKT styl a to nejen u vody, ale i doma.
Barevné provedení: černé tepláky / tisky v barvách bílá & zelená
Materiálové složení: 80% bavlna, 20% polyester
Nabízíme v dětských velikostech: 5/6, 7/8, 9/10 a 11/12 let