rybarskysportck.cz

R-spekt podložka ladies minor

Tento akční produkt R-spekt podložka ladies minor od kvalitního výrobce R-SPEKT lze nakoupit právě dnes za skvělou cenu! Ve skvělé akci za 5 799 Kč. EAN: 8592981003511
R-spekt podložka ladies minor
Ověřit dostupnost »
Značka: R-SPEKT
5 799
Popis produktu

Tvarově je podložka Ladies MINOR maximálně přizpůsobena pro variabilní použití ve vodě, na břehu, ale také pro zdolávání na člunu. Podložka je vyrobena výhradně z voděodolných textilních materiálů a je kompletně polstrovaná z lehkých molitanových a polyetylenových pěn, což ji zároveň činí extra lehkou a usnadňuje tak její používání. Pro její uskladnění a převoz lze dokoupit také přenosnou tašku.
 
Podložka má vnitřní oddělitelné 5 cm vysoké dno složené ze dvou typů PUR pěn – tužší naspodu a měkčí nahoře, dále PVC mřížku ve spodní části podložky pro rychlý odtok přebytečné vody a venkovní kapsu na drobnosti. V horní části podložky je otvor z PVC mřížky filtrující proud světla pronikající dovnitř podložky. K přenášení slouží dvě pevné polstrované popruhové uši do ruky či na rameno. Jedna boční špice podložky se dá rozepnout pomocí spirálového zipu a usnadní tak vypouštění ryby zpět do vodního prostředí. Na druhém bočním konci je odnímatelná 5m dlouhá kotvící šňůra na karabině. 
 
Boční strany podložky jsou vyztuženy z důvodu celkového držení tvaru a maximálního pohodlí pevnou 20mm nenasákavou polyetylenovou pěnou, která zajišťuje i tvarovou stabilitu podložky a nehrozí tak, že by vám z ní ryba vypadla za jakýchkoliv okolností. Tyto bočnice jsou navíc speciálně tvarově upraveny a sníženy tak, aby bylo umožněno velmi snadné pořízení snímku s trofejní rybou a nebylo nutné ji zvedat zbytečně vysoko. Současně s tím se také maximálně eliminuje riziko nechtěného vyklouznutí ryby z rukou a její pád z výšky. Horní víko podložky se dá bezpečně zajistit pomocí suchých zipů a masivní středové kovové karabiny. Podložku je možné také napevno zafixovat do terénu pomocí dvou fixačních plastových ok. Díky využití všech těchto nadstandardních bezpečnostních prvků pak není možné, aby z této podložky ryba nechtěně unikla např. při jejím nechtěném převrácení v lodi nebo na vodě.
 
Co více si přát? Dokonalá podložka pro opravdové rybářky! Spolu s vážící taškou Ladies působí jako kompaktní celek a skvěle se doplňují. Manipulace s rybou je tak velmi rychlá, snadná a především šetrná!
 
K této podložce doporučujeme zakoupit příslušenství v podobě praktické transportní tašky. Pokud budete mít podložku znečištěnou nebo mokrou, dáte ji snadno do této transportní tašky a převezete bezpečně na místo, kde můžete v klidu podložku vysušit a očistit.
 
Barevné provedení: černá podložka s logem R-SPEKT limited edition a tiskovým motivem „Ladies“ (tělo podložky) / černé dno podložky s logem R-SPEKT limited edition a velkým motivem kapra
Materiálové složení podložky: 100% voděodolný nylon s PVC zátěrem / 100% voděodolný polyamid s PU zátěrem / 5cm tlumící PUR pěna (dno) / 2cm pevná polyetylenová pěna (bočnice)
 
Rozměry podložky: 100 x 55 x 28cm