rybarskysportck.cz

Saenger naviják skymaster ng-3 r 3000 + druhý zdarma + vlasec zdarma

Kvalitní a žádaný produkt Saenger naviják skymaster ng-3 r 3000 + od kvalitní společnosti SAENGER pohodlně seženete v naší nabídce téměř zdarma! V současnosti za 999 Kč.
EAN: 4039507229702
Saenger naviják skymaster ng-3 r 3000 + druhý zdarma + vlasec zdarma

I přes poměrně nízkou cenu se jedná o kvalitní výrobek z carbonové směsi. Naviják má 3 kuličková ložiska, hliníkovou cívku a počítačově vyvážený rotor. Je vhodný pro daleké hody. S převodem 5,2 : 1 stáhnete svou montáž během chviličky. Vhodný téměř pro všechny rybolovné techniky, stačí zvolit správnou velikost. Pro plavanou a feeder volte menší modely, pro lov na položenou naopak ty větší. Při nákupu těchto dvou navijáků od nás dostanete jako dárek 2 x 150 metrů kvalitního vlasce o průměru 0,20 mm.
Set obsahuje:

2x naviják
2x vlasec

Naviják Saenger Skymaster NG-3R
Praktický naviják se spolehlivou zadní brzdou. Tři kvalitní kuličková ložiska, hliníková cívka, tělo z odolné uhlíkové směsi, anti-twist rolnička, počítačově vyvážený rotor pro perfektní ukládání vlasce, klička obráběná pomocí CNC a snadná výměna cívky z důvodu umístění brzdy na zadní části navijáku. Uspokojí každého začínajícího rybáře. Díky jeho velikostem cívky obsáhne spoustu lovných technik a každý si vybere podle svého. U tohoto navijáku je dokonalý poměr ceny a výkonu. 

3 kvalitní kuličková ložiska
tělo z odolné uhlíkové směsi
plastová cívka
počítačově vyvážený rotor pro perfektní ukládání vlasce
Anti-twist rolnička
CNC obráběná klička
zadní brzda
převod 5,2 : 1

Vlasec precedent For spinning 150 m, průměr 0,20 mm

Tento vlasec lze použít na všechny druhy ryb. Zejména je vhodný na přívlač. Představujeme vlasce nové generace vyrobené renomovaným výrobcem dle japonské technologie z kopolymeru nejvyšší možné technické úrovně. Navíjení vlasců probíhá paralelním vinutím, vlasec není „zlámaný“ jako u běžného navíjení. Je hladký, kruhový, s minimální tvarovou pamětí a nemá při adjustaci zákrut, takže při navinutí na naviják nedělá smyčky jako vlasec navinutý běžnou technologií.