rybarskysportck.cz

Saenger prut startec allround 3 m 30-75 g + druhý zdarma + navijáky zdarma + vlasec zdarma

Vynikající produkt Saenger prut startec allround 3 m 30-75 g + druhý zdarma od společnosti s předním postavením na trhu SAENGER je k dispozici právě opravdu levně! Akční ceny od 1 979 Kč.
Saenger prut startec allround 3 m 30-75 g + druhý zdarma + navijáky zdarma + vlasec zdarma
Ověřit dostupnost »
Značka: SAENGER
1 979
Popis produktu

Jedná se o nejlepší soupravy pro začátečníky, děti nebo rekreační rybáře. Pruty mají přitažlivý design, v korku a každá sada je určena na cílový druh ryby. Naviják je pochopitelně sladěn ve stejném designu jako prut. Navijáky mají dvě kuličková ložiska.Vhodné pro lov kaprů, štik a úhořu na položenou. Díky dostatečně silné gramáži si můžeme troufnout i na největší ryby.
 

 

2 x 300 m vlasce Precedent For Carp 300 m průměr 0,32 mm
Tento vlasec lze použít na všechny druhy ryb. Zejména je vhodný na kaprařinu. Představujeme vlasce nové generace vyrobené renomovaným výrobcem dle japonské technologie z kopolymeru nejvyšší možné technické úrovně. Navíjení vlasců probíhá paralelním vinutím, vlasec není „zlámaný“ jako u běžného navíjení. Je hladký, kruhový, s minimální tvarovou pamětí a nemá při adjustaci zákrut, takže při navinutí na naviják nedělá smyčky jako vlasec navinutý běžnou technologií.