rybarskysportck.cz

Sportex člun nutria zelený 310 pevná dřevěná podlaha + fasten

Levný produkt Sportex člun nutria zelený 310 pevná od dodavatele s dlouholetou historií SPORTEX je dostupný v aktuální nabídce za výprodejovou cenu! Levně za 33 336 Kč.
Sportex člun nutria zelený 310 pevná dřevěná podlaha + fasten
Ověřit dostupnost »
Značka: SPORTEX
33 336 36 670 Kč Sleva -9%

Člun vyznačující se extrémně velkým vnitřním prostorem a pevnou podlahou a nedílnou součástí člunu je nafukovací středový kýl což dává člunu velmi dobré manévrovací vlastnosti i ve velkých rychlostech. Zároveň kýl zvyšuje stabilitu člunu a bezpečnost při extrémních povětrnostních podmínkách Větší průměr plováků ho řadí mezi čluny s největší nosností a velkou stabilitou. Všechny nafukovací čluny jsou vyrobeny z vícevrstvého materiálu, syntetické tkaniny (polyester) s oboustranným polyvinylchloridným pokrytím s vysokou odolností vůči oděru a mechanickému poškození. Vlastnosti materiálu od SPORTEX (5 vrstvý PVC s prokládanými svařovanými švy) zaručuje dlouhou životnost, vzduchotěsnost a ochranu před vnějšími vlivy, jako je teplo a chlad, UV záření, slaná voda, olej a paliva. Plastifikační přísada je materiál velmi elastický, což je obzvláště užitečné v případě skládání a rozkládání člunu při nízkých teplotách. Nafukovací čluny jsou standardně dodávány: čluny, pumpou opravárenská sada, uživatelským manuálem, přepravní taškou, dvě posuvné lavičky, 2ks fasten úchyt na vesla a 2ks klip fasten na odkládání vesel. Člun je osazen šesti funkčními základnami fasten jejíchž využití si můžete nastavit podle sebe přikoupením množství fasten doplňků z naší nabídky. Speciální lehké (odlehčené) a skladné nafukovací čluny s lavičkami a pevnou podlahou. Vyznačují se velmi malou hmotností, malými transportními rozměry. Jsou určeny hlavně pro aktivní lidi, případně rybářů, kteří sází na jednoduchost, kvalitu a nízkou hmotnost při transportu. Tyto čluny Vás nijak neomezují při individuálních výjezdech k vodě. Patří sem modely: Delta, Nautilus, Shelf – čluny z vysoce kvalitních zesílených materiálů pro nejnáročnější podmínky vyznačující se stabilitou, jednoduchostí a dlouhou životností vhodné k rybolovu, vodní turistiku, rekreaci a k ​​pracovnímu využití. 
Barva: Olivově zelená Délka: 3,10 m Šířka: 1,60 m Průměr plováku: 0,41m Počet vzduchových komor: 3 + kýl Podlaha: Dřevěná pevná Vesla: 2ks – hliníkové Maximální nosnost do 550 kg Lidé Max. 4 Hmotnost: 55 kg Doporučený motor max. do 15 HP Velikost balení: 110x70x45