rybarskysportck.cz

Vhodný je zejména pro větší nádoby, kde je potřeba rozšířit teplo do větší plochy. Speciální konstrukce zaručuje dokonalou stabilitu a plnou funkčnost i ve větrném počasí.
 

hořák z nerezové oceli s mosazným ventilem
vhodné pro kazetu se šnekovým ventilem
včetně přepravního pouzdra
výkon: 3800W
kompatibilní s pánví „Uncle Frank“
rozměry: 115 x 115 x 72 mm

S výkonem 6800W bude jídlo vždy připraveno včas
 

hořák z nerezové oceli s mosazným ventilem
zapalování elektrickou jiskrou
vhodné pro kazetu se šnekovým ventilem
včetně přepravního pouzdra (rozměry: 20 cm x 10 cm)
výkon: 6800 W
kompatibilní s pánví „Uncle Frank“
velikost: 185 x 185 x100  mm

Nastavitelná kontrola plamene Vestavěný piezo zapalovač Výkon: 10919 BTU (3200W) Váha: 320g Navrženo pro použití s EN417 Propan-Butanovými plynovými kartušemi

Kompaktní a odolný vařič Nastavitelná kontrola plamene Manuální zapalování Výkon: 10236 BTU (3000W) Váha: 220g Navrženo pro použití s EN417 Propan-Butanovými plynovými kartušemi

NGT vařič je především stabilní, kompaktní a lehký. Jeho výkon činí 3000W. Díky efektivně rozloženému rozptylu plamene tento vařič zajišťuje více než 20% úsporu plynu oproti standardním vařičům. Určené na kempingové plynové kartuše se závitem.  
Rozměry: 13 x 10 x 6.5cm Hmotnost: 220g

Pro větší bezpečnost má vestavěné zapalování a sílu plamene lze lehce a citlivě nastavit.
rozměry: 95 x 38 x 108 mm

Aqua Obal na Plynovou Kartuši Gas Pouch Black Series

Rozměr samotného termo návleku je cca 530 x 290 mm (výška x průměr). Tento termo návlek spolehlivě udržuje teplotu obsaženého plynu uvnitř PB láhve a napomáhá tak udržet plyn uvnitř PB láhve ve stabilním stavu při kolísavých okolních teplotních podmínkách. Povrch všech základních materiálů je zcela omyvatelný a dno je navíc vyrobeno z velmi odolného PVC materiálu.

 

Tlumící vnitřní materiál je speciální typ pěnového polyetylenu, který napomáhá udržet uvnitř návleku stabilní teplotu. Reflexní vnitřní vrstva navíc odráží sálavé teplo zpět do prostoru a tím zvyšuje tepelně izolační parametry výrobku. Otvor v horní části návleku se pohodlně uzavírá pomocí stahovací šňůry s PVC pojistkou a celý návlek přesně kopíruje tvary 5kg propan-butanové láhve.

 

Barevné provedení: přírodní khaki design s výrazným logem R-SPEKT limited edition

Materiálové složení: 100% voděodolný polyamid s PU zátěrem / voděodolný pěnový polyetylen / voděodolná reflexní metalická polyetylenová fólie

Rozměry návleku: 53 x 29cm

Velmi kompaktní ve složeném stavu Dodáván s nylonovou taškou Hmotnost: 225 g Rozměry: 11,5 cm x 5,5 cm (složený) Výstupní výkon Max: 3200W  

Obal na kartuši.

Rozměry: L15cm x 13cm

Materiál: 600D polyester

TECHNICKÉ PARAMETRY Materiál: hliníková slitina, slitina mědi, nerezová ocel
Hmotnost: 381g
Rozměry: 9cm x 9,5cm (složený)
Maximální výkon: 3500W

R-SPEKT Termo návlek na plynovou kartuši

R-SPEKT Termo návlek na 10kg PB láhev

R-SPEKT Termo taška na 2kg PB láhev

Taska pouzdro na plynovou bombu Gas Canister Case 250 ml

Pouzdro má odolnou PVC základnu, kterou lze snadno otřít. Je vyrobeno z odolného 600D materiálu, který i v zimních měsících zajistí, že bude plynová kartuše v teple, takže bude bez problémů fungovat, jak potřebujete. Základna je na zip, takže lze kartuše velmi snadno vyměnit. Na obou stranách pouzdra je elastická smyčka, která umožňuje uchycení zapalovače nebo příborů.

Chladničku je možné připojit k elektrické síti, baterii nebo LPG lahvi (2/5/10 kg) plněné propanem, butam nebo jejich směsí. Je vybavena ovládacím panelem pro snadné nastavení.
Spotřeba plynu: 22 g/h

Vařič vyroben s čelem, které zlepšuje účinnost spalování a šetří energii. Vybaven 2 druhy konektorů, ideální pro různé plynové kartuše.Včetně piezo zapalovače. Kompaktní se všemi 7/16 závitovými jednoduchými kartušemi na směs propan/butan (EN417). 3500 W výkonu s rovnoměrným rozložením ohřevu. Doba k převaření 1 litru vody je kolem 3 min. (podle počasí, množství paliva a typu nádobí). Kompaktní velmi lehký vařič z hliníku a oceli pro snadnou a jednoduchou přepravu. Včetně přepravního pouzdra.

Používá jednorázové kartuše s ventilem a závitem KP02006,KP02007. Kartuše není součástí výrobku.
Výkon (kW) – 1,88 Váha (kg) – 0,33 Spotřeba (g/hod) – 127 Rozměry (š x h x v) – 80x125x125

Meva Jednocestný Ventil 2156UV

Výkon (kW) – 1,4  Váha (kg) – 0,5  Spotřeba (g/hod) – 102  Rozměry (š x h x v) – 200x105x105
 
PB lahev 2kg není součástí výrobku.

Výkon (kW) – 1,4  Váha (kg) – 0,5  Spotřeba (g/hod) – 102  Rozměry – 110x110x205 mm
 
PB lahev 2kg není součástí výrobku.

Zavětrovací deska je vyrobena z nerezavějící oceli,což zajišťuje její dlouholetou životnost a zároveň je vařič velmi snadný na údržbu.Vařič splńuje nejpřísnější Evropská kritéria v oblasti bezpečnosti,je vybaven pojistkou proti přehřátí kartuše,která v případě zvýšení teploty kartuše nad bezpečnou mez automaticky kartuši odpojí od systému.Ovládací knoflík je vybaven aretací v nulové poloze ,což zabraňuje úniku plynu způsobenému neopatrnou manipulací.Je také zvýšeno odvětrávání prostoru kartuše o více jak 50%.Použiva jednorazove ventilove kartuše (KP02002).
 
Výkon:     2,2 kW Váha:       2 kg Rozměr:   370 x 130 x 290 mm Spotřeba: 160 g/hod

Během okamžiku „vyzlatí“ váš úlovek.

Vařič je vybaven dvěma hořáky s možností složení vařiče pro zajištění kompaktnosti a snadného přenosu. Vařič se používá pouze s kartuší o gramáži 230g nebo 450g s ventilem se závitem (7/16″) typu KP02006 nebo KP02007. Rozměry složeného vařiče 275x215x130 mm.
Plynová kartuše a hrnec není součástí balení.

Na všechny plynové kartuše se závitem 7/16 dle normy EN417. Udělejte nízkotlaké spotřebiče mobilnějšími!

Set: hadice1,5 m UNP01022, 2 hadic. spony UIM905, regulátor tlaku UNP01008, nátrubek UNP01015, jednocestný ventil U2156UV.

Složení plynu: Butan 3%+propan 25%-isobutan 72%.

Je to perfektní a kompaktní nástroj, který vám umožní si vyudit rybu kdykoli ji chytíte. Snadno se používá.

Nerezová ocel
2 hořáky

Obal skvěle padne na plynovou kartuši, udrží jí v teple při chladnějším počasí a pomáhá tak udržet její špičkový výkon. Dvě poutka zvenku obalu slouží na uchycení zapalovače a příboru.
Velikost: Hodí se pro všechny standardní plynové kartuše.

Obal skvěle padne na plynovou kartuši, udrží jí v teple při chladnějším počasí a pomáhá tak udržet její špičkový výkon. Dvě poutka zvenku obalu slouží na uchycení zapalovače a příboru.
Velikost: Hodí se pro všechny standardní plynové kartuše.

Vhodné pro většinu velkých nádob
Elastické smyčky na lžíce a zapalovače

Meva Grilovací Rošt s Výpustí

Skládací a pevné hliníkové panely postavené kolem hořáku, dokonale chrání plamen před větrem. Speciální sklopné provedení umožňuje, aby se závětří dalo sundat zcela naplocho, což usnadňuje jeho skladování. Perfektně se vejde do tašky na nádobí Compac Cookware.
 Vyrobeno z hliníku s tvrdou eloxovanou povrchovou úpravou a laserem gravírovaným logem Korda.
 K dispozici je ve dvou verzích – velká a malá. Navrženo pro použití se všemi typy hořáků, ať už se jedná o benzínový, nízko úrovňový hořák nebo plynové vařiče.
 Hlavní vlastnosti:
 • Skládací hliníkové panely
• Ohebný design
• Složitelný zcela naplocho
• Eloxovaná povrchová úprava
• Laserem gravírované Korda logo
 

Dokonale se hodí k pobytu při vodě, turistiku, kempování či jiné outdoorové aktivity. Díky jeho rozměrům a nízké hmotnosti (180g) jej jednoduše můžete mít vždy s sebou a v případě potřeby si snadno ohřát či připravit pokrm. Vařič je kompatibilní s propan-butanovými kartušemi, které jsou vybaveny samotěsnícím ventilem se závitem 7/16. Pro maximálně snadnou manipulaci je FLAMER opatřen praktickou regulací průtoku plynu a piezoelektrickým zapalováním. Díky tomu už nebudete potřebovat žádné zápalky či zapalovač. Výkon 3000 W a vyklápěcí lopatky, zaručí rychlý plošný ohřev pánví, hrnců či jiného outdoorového nádobí. Velkým bonusem je transportní pouzdro z pevného plastu, které obdržíte v základním balení. Technické parametry:

Výkon vařiče: 3000 W
Váha vařiče: 180g
Typ spojení s kartuší: závit 7/16

Na plát se vejde 6 pstruhů. 2 velké hořáky rovnoměrně rozehřívají celou plochu. Poklop přesně sedí, takže kouř neuniká ven.

Neopranový obla je vyroben z neoprenu. Spodek obalu je na zip, což umožňuje rychlou výměnu kartuší. Na obalu jsou elastická poutka na příbor nebo zapalovač.

Splňují všechny požadavky moderních kaprařů na vaření u vody. Řada vařičů Blackfire je konstruována s použitím naší antireflexní vrstvy Blackfire, která nejen skvěle vypadá, ale je také velice robustní. Celá řada byla důkladně testována, aby nabízela ten nejlepší výkon, aniž by byla ohrožena účinnost nebo stabilita při vaření s plynem. Všechny vařiče mají nastavitelnou regulaci plamene, která vám umožní přesně regulvat množství dodávaného tepla a užít si lepší zážitek z vaření. Výhodou je také kompaktní přepravní velikost a to, že je lze snadno a bezpečně uložit do přiložených síťovinových obalů. Ať už se chystáte na krátkou přesnočku nebo dlouhou kaprařskou výpravu, budete se divit, jak jste to mohli zvládat bez vařiče Blackfire.
• Výkon 3200 wattů • Nastavitelná intenzita plamene • Vestavěná clona proti větru • Stylová antireflexní povrchová úprava Blackfire • Snadno zapalovací systém • Transportní velikost: 95mm x 95mm x 90mm • Velikost při používání: 170mm x 170mm x 90mm • Transportní hmotnost: 320g • Dodáváno v síťovinovém obalu • Funguje s propan-butanovými kartušemi EN417