rybarskysportck.cz

Kroužek zajišťuje větší flexibilitu
Navrženy pro lepší pohyb návazce

Větší flexibilita díky dvěma extra kroužkům
Zvětšené přidané kroužky napomáhají lepšímu pohybu návazce

Kvalitní matný a vysokopevnostní obratlík Garda je základní položkou arzenálu každého rybáře. Navíc za skvělou cenu.

Umožňuje velmi rychlou výměnu olov, návazců, markerů, spod raket a dalších malých předmětů, které mají očko, nebo obratlík pro připojení k tomuto klipu. Vysoce kvalitní mosaz, matný povrch.

 

20 klipů v balení

Je použito jedinečně zarovnané ramínko, které minimalizuje poškození silikonových převleků. Pasuje do většiny běžných závěsek. Vysoce kvalitní mosaz, jedinečně zarovnané ramínko, hladký chod v kloubech obratlíku a matný povrch.

 

10 obratlíků v balení

Vhodný pro použití in-line olov na odpadávačku. Je použit kroužek s kulatým profilem a naše jedinečně zarovnané ramínko, které je umístěno právě na kroužku. Pasuje do většiny běžných olov. Vysoce kvalitní mosaz, jedinečně zarovnané ramínko, kroužek s kulatým profilem a matný povrch.

 

8 obratlíků v balení.

Vhodné pro chytání se ztuženým návazci, ale i pro různé druhy dalších montáží. Pevnostní obratlíky s matným povrchem a dokonale kulatými očky. 

Jednoduchý k použití a absolutně spolehlivý. Osvědčí se vám například při chytání s napěchovanou PVA punčochou navlečenou na návazci. K dispozici ve dvou veliksotech. Baleno po 20ti kusechPraktický produkt umožňující snadnou výměnu návazců. 100% spolehlivost a zároveň jednoduché použití. Výborný při chytání s PVA punčochou navlečenou na návazci

Korda Rycho Karabinka Ring Klip 20 ks

Jedná se o obratlík bez kroužku, foto je pouze ilustrativní.

Balení – 8 ks.

Díky upravenému tělu obratlíku na něj nalepíte tungstenový tmel snadněji, bude lépe držet a návazec bude celkově nenápadnější díky menšímu průměru zatíženého obratlíku. 
Obratlíky mají navíc nelesknoucí se povrchovou úpravu.
 

Velikost – 11
Balení obsahuje – 8 ks.

Nápad dostal ve chvíli, kdy měl studené ruce a nedařilo se mu otevřít vysokopevnostní karabinku. Pro to byly vyvinuty tyto speciální klipy s vysokou pevností a snadnou manipulací. Jednoduchý, ale velice pevný a účinný. To jsou specifikace pro tento klip. Vyrábí se ručně v Německu z drátu tlustého 1,2mm a podléhá těm nejpřísnějším kritériím.

 

Nosnost – 135 kg
Balení – 3 ks

Nápad dostal ve chvíli, kdy měl studené ruce a nedařilo se mu otevřít vysokopevnostní karabinku. Pro to byly vyvinuty tyto speciální klipy s vysokou pevností a snadnou manipulací. Connector Clip se především hodí, když potřebujete rychle vyměnit svou nástrahu za ztížených podmínek jako jsou vlny, proud anebo silný vítr. Narovnání klipu opravdu nehrozí, je totiž vyráběný ručně z kvalitního ocelového drátu průměru 1,6 mm.

 

Nosnost – 135 kg
Balení – 3 ks

Obratlík má velké očko takže hladce rotuje a nemotá se.

Špičkové detaily, dlouhá trvanlivost a spolehlivé systémy pro vaše kaprařské návazce, to je THE END! Protože konec sestavy je nový začátek vašeho rybářského příběhu!

Ochranná kamuflážová gumička zajišťuje návazec proti samovolnému vypadnutí a zároveň zabraňuje zamotání montáže během nahazování. Balení obsahuje 6 obratlíků a 6 gumiček.

 

Série kaprařské bižuterie THE END v unikátním kamuflážovém G-Round vyhotovení dílů vyrobených vstřikovacím lisem v nejvyšší kvalitě. Ideální lom světla pod hladinou činí z těchto produktů téměř neviditelné prvky vodního světa.

 

Částečně transparentní hnědá barva ve spojení s černými matnými částicemi jsou tím pravým receptem na bezchybné odprezentování koncové sestavy. Špičkové detaily, dlouhá trvanlivost a spolehlivé systémy pro vaše kaprařské návazce, to je THE END! Protože konec sestavy je nový začátek vašeho rybářského příběhu!

Špičkové detaily, dlouhá trvanlivost a spolehlivé systémy pro vaše kaprařské návazce, to je THE END! Protože konec sestavy je nový začátek vašeho rybářského příběhu!

Sada 10 ks rychlovýměnných obratlíků a 10 ks převleků proti zamotání.

 

Rychlovýměnné obratlík je výborná pomůcka pro rychlou výměnu koncových návazců. Očko návazce zatáhnete do otevřeného očka obratlíku a zajistíte převlekem proti zamotání. Tyto obratlíky výborně pasují do našich závěsů na olovo. Provedení v černé barvě s matným povrchem. Převleky proti zamotání jsou nezbytnou a snadno použitelnou součástí koncových montáží. Ideální kombinovat s rychlovýměnnými obratlíky či rychlovýměnnými obratlíky s kroužky. Délka převleku je 4cm a je vyroben z kvalitní a velmi elastické gumy.

 

Balení obsahuje:

10x silikon převlek proti zamotání
10x quick change obratlík vel.8

Barva: transparentní hnědá

anti-lesklý černý povrch přispívá k omezení viditelnosti ve vodě

jedny z nejpevnějších obratlíků vůbec

design převzatý od korkových šroubků, umožňuje rychlé zavěšení a vyjmutí vlasce

není potřebné dále zabezpečit vlasec silikonovou hadičkou nebo dalšími komponenty pro jeho vyklouznutí

Množství v balení 10 kusů.

Díky jeho vylepšení lze extrémně snadno připevnit na očko háčku. Rychloupínací karabinka byla upgradeována, tedy kompletně více zpevněna a dále byl pak prostor v obratlíku zvětšen pro lepší pohyb. Ideální pro Ronnie Rig systémy, ale lze je využít i na jakoukoliv jinou montáž.

Specifikace:
černý povrch Anti Glare snižuje viditelnost pod vodou
mimořádně silné a zcela spolehlivé
Flexi-Ring design umožňuje volné otáčení a pohyb a snižuje možnost zamotání montáže
snadné a bezpečné uchycení

Delphin Obratlík Ball Bearing Swivel A-05 125 kg 2 ks

Delphin Obratlík Ball Bearing Swivel A-05 65 kg 3 ks

Delphin Obratlík Inline Swivel With Rubber Stopper 10 ks

Delphin Obratlík S Průjezdem Inline Head Swivel With Interlock 10 ks

Přesně pasují do standardnich závěsů na olovo.

Přesně pasují do standardnich závěsů na olovo.

Obratlíky slouží k rychlé výměně návazců bez zbytečného a pomalého převazování, konečná výměna předpřipraveného návazce vám potrvá pouhé vteřiny. Tyto rychlo-obratlíky, nejlepší v kombinaci s převleky jsou ideální volba k propojení vlastního vlasce (šňůry) a koncového návazce.

 

Specifkace:
navrženy pro extrémně rychlou výměnu návazců
10 ks v balení

Naprosto volný pohyb nástrahy zvětšuje možnost častějšího záběru. Integrovaný třmenový kroužek v průměru 3 mm je ideální pro všechny typy háčku Gardner Covert Dark Micro. Nechybí černá povrchová úprava, která výrazně snižuje odlesky pod vodou a plašení ryb.

 

Specifkace:
v balení 10 ks

Rychloupínací karabinka byla upgradeována, tedy kompletně více zpevněna a dále byl pak prostor v obratlíku zvětšen pro lepší pohyb. Hodí se na výrobu Helicopter montáží, ale lze je využít i na jakoukoliv jinou montáž.
Specifikace:
černý povrch Anti Glare snižuje viditelnost pod vodou
mimořádně silné a zcela spolehlivé
Flexi-Ring design umožňuje volné otáčení a pohyb a snižuje možnost zamotání montáže
snadné a bezpečné uchycení

Přesně pasují do standartních závěsů na olovo.

Mivardi Pevnostní Obratlík 10 ks

Mivardi Heli Chod Obratlík 10 ks

Carp Spirit Rychlovýměnný Obratlík 10 pcs

Extrémně hladký, matný povrch. K dispozici ve velikosti 11 mini, 25ks/balení (vel.11).

Anaconda obratlík PVA bag swivel

Uni Cat MP Dead Bait Gripper XL

Uni Cat MP Dead Bait Gripper L