rybarskysportck.cz

Avid carp podložka stormshield safeguards xl

Tento akční kus Avid carp podložka stormshield od společnosti s předním postavením na trhu AVID CARP jednoduše můžete sehnat v naší nabídce v akci. Výhodně za super cenu 3 325 Kč.
EAN: 5055977469829
Avid carp podložka stormshield safeguards xl
Ověřit dostupnost »
Značka: AVID CARP
3 325 4 750 Kč Sleva -30%

Nyní je to pět let od doby, kdy vyšla první verze podložky Safeguard a stále je tento typ podložky širokou veřejností považován za nejbezpečnější, nejkvalitnější a nejpraktičtější na trhu. Nyní však přišel čas řadu Safeguard trochu zmodernizovat a zdokonalit, za což mohou stálé inovace a pokroky v oblasti nových použitelných materiálů. Stormshield Safeguard podložky jsou nyní vyrobeny z velmi odolného a robustního materiálu Stormshield, který je hodně odlišný od ostatních materiálů používaných na jiných podložkách. Stormshield materiál je více stály v čase a zajistí tak trvanlivost podložky po mnohem delší dobu než u jiných konkurenčních podložek. Horní rám je krytý dostatečně silnou vrstvou materiálu, tak aby bylo zajištěno, že se o rám nemůže ryba při manipulaci poranit, například během vážení nebo focení. Konstrukce je z lehkého hliníku v khaki zelené barvě a všechny nohy jsou výškově nastavitelné pomocí našeho systému Rock-Steady Leg Systém, což zaručuje rychlejší a jednodušší vyrovnání podložky i na nerovném povrchu. Na obou stranách podložky jsou mřížkované otvory pro odtok vody. Podložka Stormshield Safeguard je dostupná ve dvou velikostech.
Standard i XL. K oběma je dodáván transportní obal.
Rozměry verze XL
Rozložená: výška 40-50, šířka 80, délka 125cm Složená: výška 20, šířka 60, délka 80cm Hmotnost: 5,1kg (i s transportním obalem)
Rozměry verze standard
Rozložená: výška 30-40, šířka 65, délka 100cm Složená: výška 20, šířka 50, délka 60cm Hmotnost: 4,7kg (i s transportním obalem)