rybarskysportck.cz

Delphin prut taiga nxt 3,6 m 3 lb

Hodně prodávaný produkt Delphin prut taiga nxt 3,6 m od top výrobce DELPHIN pohodlně získáte nyní za outletovou cenu. Akční ceny již od 1 346 Kč.
EAN: 8586018490825
Delphin prut taiga nxt 3
Ověřit dostupnost »
Značka: DELPHIN
1 346

Nástupce s označením NXT v sobě skloubil všechny skvělé vlastnosti svého předchůdce s několika technologickými vylepšeními a novým exkluzivním designem. Prut je na první pohled charakteristický svým vínově červeným blankem, který je velmi pevný a po vysunutí jednotlivých dílů vytváří excelentně pracující celek se semi-parabolickou akcí. Díky tomu se do prutu při nahazování nemusíte bát „opřít“ a nebude mít problém ani při zdolávání velkých kaprů. Všechny výsuvné díly jsou osazeny velmi pevnými očky se SIC výplní. Ve srovnání s předchozím modelem jsou však kompletně černé, což nepochybně zvyšuje atraktivitu modelu NXT. Zajímavý designový prvek je také vinutí vytvořené lakováním v oblasti rukojeti a nad sedlem navijáku. Samotná rukojeť je dělená, přičemž na začátku a také na jejím konci se nachází na dotek velmi příjemná EVA pěna, která výborně sedne do každé dlaně. Samozřejmostí modelu TAIGA NXT jsou vynikající transportní rozměry, typické pro teleskopické pruty, které jsou navíc v tomto případě skloubené s výbornou kvalitou za rozumnou cenu. Technické parametry:
Model: 360cm / 3,00lbs / Počet dílů: 8 Průměr blanku nad rukojetí: 19 mm Počet oček: 7 Transportní délka: 79 cm Hmotnost: 290g Rukojeť: dělená, EVA pěna Délka rukojeti (od spodní části prutu po střed sedla): 59cm