rybarskysportck.cz

Korda taška compac cube carryall dark kamo

Velmi prodávaný kus Korda taška compac cube carryall od populárního výrobce KORDA jednoduše můžete najít momentálně na webu za výprodejovou cenu! Stojí teď u nás 2 749 Kč.
EAN: 5060929024025
Korda taška compac cube carryall dark kamo
Ověřit dostupnost »
Značka: KORDA
2 749

Lze ji také použít jako úhledný způsob, jak si uspořádat všechno své náčiní, bez použití jiných věcí z naší řady zavazadel při delších výpravách. Taška byla navržena s centrální přihrádkou ve tvaru kostky o rozměrech 12 palců na každé straně, s kapacitou 30 litrů, kterou lze použít k uložení větších předmětů, a také s kapsou, do které se vejde malý tablet v pouzdře, plus kapsa na zip na spodní straně víka.
Vyrobeno ze silné, odolné, lehké, voděodolné tkaniny Dark Kamo, s vyztuženou voděodolnou základnou a s vnitřní podšívkou z PVC, kterou lze snadno otřít. Vnitřní tyče ze skleněných vláken zajišťují, že taška zůstává pevná, a přitom zůstává lehká, a pomáhají podepřít pevné víko, které může sloužit jako bivakový stůl.
Cube Carryall má také čtyři vnější kapsy, které vám umožní rychlý přístup ke všem základním věcem, jako je sada vah, ta na přední straně má další vnitřní kapsy, které byly navrženy pro uložení systému Funnel Web Systems, našich pouzder na sluneční brýle, řezačky, markery, svítilny nebo cokoli podobné velikosti. Vnější kapsy jsou také vybaveny čtyřmi lisovanými kabelovými porty, které vám umožňují mít v kapse napájecí zdroj, přičemž nabíjecí kabel vystupuje jedním z portů a umožňuje snadný přístup pro nabíjení vašich zařízení.
Tvar pouzdra Cube Carryall usnadňuje nasazení na kolečko a vyztužená držadla usnadňují nakládání a vykládání, nebo pokud jej chcete nosit na rameni, je zde odnímatelný polstrovaný ramenní popruh.
Specifikace:

vyztužená voděodolná základna
vnitřní nosné tyče
pevné víko
čtyři vnější kapsy
snadné použití na vozík
kapacita: 30 litrů
celkové rozměry: 40 cm x 40 cm x 30 cm
rozměry hlavní komory: 30 cm x 30 cm x 30 cm