rybarskysportck.cz

Nash bivak titan camo t1

Tento oblíbený kus Nash bivak titan camo od spolehlivého výrobce NASH jde koupit nyní za výprodejovou cenu! Aktuálně za 21 759 Kč.
EAN: 5055108941064
Nash bivak titan camo t1
Ověřit dostupnost »
Značka: NASH
21 759

Věříme, že s náma budete souhlasit, když řekneme, že použítím naší unikátní kamufláže Fractured Nature vznikly ty nejlépe vypadající bivaky, jaké tu kdy byly! Založeny jsou na prověřeném pevném rámu Titan a rychle rozpínacím středovém panelu. Disponují tedy legendární kombinací stability, rychlosti a síly. Oba modely T1 i T2 mají inovativní nový design rozpínací přední hrazdy, který vytváří kšilt odvádějící vodu I při monzunových deštích. Stejně jako klasické modely T1 a T2 i tyto dva nabízejí odjímatelno u vnitřní síťovou ložnici, která se dá snadno a rychle odepnout pomocí malých klipů. Ta eliminuje kondenzaci vodních par a zabraňuje proniknutí hmyzu, pavouků, hadů a hlodavců.
 
Konstrukce ze zesíleného nylonu s 5000mm vodním sloupcem Odjímatelná vnitřní síťová kapsule Nový design kšiltu a rozpínací hrazdy eliminuje množství vody na střeše Odjímatelný přední panel na zip s moskytiérovými okny a překrytím z plného nylonu Moskytiérové dvěře s nylonovým překrytím, možností PVC okna a otevírání zvrchu Zadní větrací otvory Uvnitř háček pro zavěšení příslušenství Přibližné rozměry: Titan T1: 125cm (H) x 290cm (W) x 210cm (D) Váha: 12.8kg (komplet i s vnitřní kapsulí)