rybarskysportck.cz

Nikl dvd – 30 let rybářem

Designový produkt Nikl dvd - 30 let s pečetí kvality od značky NIKL jde sehnat online v bezva akci! Levně za cenu 99 Kč.
EAN: 8592400867304
Nikl dvd - 30 let rybářem
Ověřit dostupnost »
Značka: NIKL
99

Při mé nedávné návštěvě domu mých rodičů v Golčově Jeníkově jsem po několika letech zavítal i do sklepa jejich domu, mého rodného domu, kde jsem spousty let nebyl. Po otevření sklepních dveří na mě dýchla taková atmosféra, že jsem okamžitě začal vzpomínat na své dětství, na své rybářské dětství a uvědomil si, jak strašně ten čas letí.
Vždyť dnes už je to 30 let, co jsem poprvé držel v ruce rybářský prut a dá se říci, že ho do dnes ještě nepustil. Nyní společně se mnou pojďte podívat na to, jak jsem se stal rybářem , kdy a kde jsem s rybařinou začínal.  Společně se také podíváme na místa, kde jsem poprvé nahodil do vody svůj první rybářský prut. Podíváme se také na místa, kde jsem začal s tou pravou kaprařinou a také navštívíme lidi, kteří mě jakým koli způsobem v mém rybářském životě ovlivnili, nasměrovali a podporovali mě.
Video nebude o žádné mé výpravě za mnou tolik milovanými kapry, ale bude pouze o vzpomínání. O vzpomínání na dobu, kdy jsem s rybařinou začínal a o tom, jak jsem se stal vlastně rybářem.
Video jde z DVD stáhnout a podívat se na něj můžete například na TV, či PC.
Délka filmu: 1 h 40 min
Jirka „Scopex“ Majer