rybarskysportck.cz

Sportex prut black arrow g 3 spin 2,1 m 2-19 g

Vysoce kvalitní produkt Sportex prut black arrow g 3 spin 2,1 od značky s dlouholetou historií SPORTEX seženete na našich stránkách teď právě ve slevě. K sehnání zrovna v akci za 4 611 Kč.
Sportex prut black arrow g 3 spin 2
Ověřit dostupnost »
Značka: SPORTEX
4 611

Všechny modely Black Arrow G-3 jsou osazeny odlehčenými SIC očky a pevným FUJI sedlem navijáku. Plně vylepšená série prutů Black Arrow G-3 vás zaujme na první pohled svým elegantním designem. Díky použití našeho high-tech T800 uhlíkového blanku ve spojení s epoxidovou pryskyřicí a nano materiálem bylo možné vylepšit rychlost a citlivost prutů na ještě vyšší úroveň. Spodní část prutu byla posílena inovativní technologií 4X křížového vázání, což dodává enormní sílu a kontrolu nad zdolávání rybou. Špičkové vrhací vlastnosti zaručí dlouhé hody s presností na pár centimetrů a to s lehkostí i při několika hodinovém lovu. Všechny modely Black Arrow G-3 jsou osazeny odlehčenými SIC očky a pevným FUJI sedlem navijáku. Mezi další špičkové doplňky patří ergonomicky tvarovaná duplonovou ručka a držák háčků, který prodlužuje životnost oček prutu. Sportex Black Arrow G-3 spin je speciálně navržena pro lov v městských částech, kanálech nebo přístavech v dnešní době tak oblíbeného „urban fishing“. Ideální pruty pro lov okounů, pstruhů nebo podobných druhů ryb.
Důvody ke koupi SPORTEX přívlačových prutu – 10 letá záruka na blank – top kvalita za dobrou cenu – zdolávání ryby na tyto pruty je skutečným zážitkem – pruty v tenkém – moderním blanku – pruty jsou vhodné na daleké a přesné hody – každý prut má své výrobní číslo je jedinečný – dlouhá životnost i po 20 letech jsou pruty jako nové – nadčasový design – pokud si kupujete rybářský prut SPORTEX tak si kupujete zážitek který vám žádný jiný prut neposkytne