rybarskysportck.cz

Sportex prut neptoon beach feeder 4,2 m 80-160 g

Tento žádaný kousek Sportex prut neptoon beach od spolehlivé značky SPORTEX máte možnost koupit právě teď v nabídce za výhodnou cenu! Teď za akční cenu 4 837 Kč.
EAN: 4048855399296
Sportex prut neptoon beach feeder 4
Ověřit dostupnost »
Značka: SPORTEX
4 837

Mořské pruty SPORTEX Neptoon Beach Feeder jsou ideální pro lov tresek a platýzů z břehu. Velmi citlivá špička zaručí dokonalou signalizaci záběru a ryba necítí skoro žádný odpor. Umožní rozpoznat i ty nejjemnější záběry. Pruty jsou samozřejmě zhotoveny z vysoce modulovaného uhlíku díky čemuž je možné nahazovat na velkou vzdálenost i s velkými nástrahami. Pruty SPORTEX Neptoon Beach Feeder jsou také extrémně vhodné pro lov úhořů na řekách a kanálech. Pruty jsou osazeny špičkovými SIC očky seaguide a pevným sedlem navijáku.
 
Důvody ke koupi SPORTEX mořského prutu
 

10 letá záruka na blank
Top kvalita za dobrou cenu
Zdolávání ryby na tyto pruty je skutečným zážitkem
Pruty s moderním blankem
Pruty jsou vhodné na daleké a přesné hody
Každý prut má své výrobní číslo je jedinečný
Dlouhá životnost i po 20 letech jsou pruty jako nové
Nadčasový design
Pokud si kupujete rybářský prut SPORTEX tak si kupujete zážitek který vám žádný jiný prut neposkytne

Rybářské pruty s unikátní technologií a vynikající kvalitou jsou na trhu již 70 let. Značka která nabízí 10 letou záruku a opravdu nezná žádné limity. Nejlepší dostupné materiály jako Kevlar, Boron nebo Zylon použity ve výrobě, naleznete také i v leteckém průmyslu a ve formuli 1. Žádný jiný prut nenabízí takovou kombinaci síly, pružnosti a odolnosti. SPORTEX je prut na celý život a dědictví vašeho syna i vnuka