rybarskysportck.cz

Trakker Vložky Do Stabilizační Tyčí Quickstick Insert

Špičková elegantní hrazda, která zabezpečuje bezpečné a stabilní uložení vašich prutů. Její hmotnost je redukovaná a je velmi lehká. Na její výrobu byla použitá pevná, masivní hliníková trubka. Použité závity jsou univerzální pro všechny signalizátory a rohatinky.

 

Šířka: 30 cm

Díky kloubovému systému lze polohu nohou nastavit tak, aby bylo zaručeno správné vyvážení a tím i optimální stabilita prutů. Hrazdy mohou být také nastaveny na výšku. Dodáván je s praktickou transportní taškou.

 

4 výsuvné nohy
flexibilní nastavení
kloubový mechanismus
2 hrazdy na 3 pruty (výškově nastavitelné)
hmotnost cca 4,1 kg
délka:  95 do 160 cm
výška: 70 – 185 cm
přepravní rozměry: 95 x 30 x 15 cm
moderní, černý design
včetně transportní tašky z 600D polyesteru

Lehká konstrukce s ultra odolným mosazným závitem
K dostání ve dvou velikostech S (25 cm) L (40 cm)
Dodáván s jednou sadou všech typů koncovek

Lehká konstrukce s ultra odolným mosazným závitem
K dostání ve dvou velikostech S (25 cm) L (40 cm)
Dodáván s jednou sadou všech typů koncovek

Lehká konstrukce s ultra odolným mosazným závitem K dostání ve dvou velikostech S (25 cm) L (40 cm) Dodáván s jednou sadou všech typů koncovek

Konstrukce pro snadnou manipulaci, vemi pevná ocel.

Solar Adapter Nerezový P1 Hockey Stick Adaptor

Je vhodná pro všechny závitové vidličky a standardní deštníkové tyče.

Pro větší bezpečnost prutu je opěrka vybavena pěnovým potahem, který blank nijak nepoškodí. 

Vnitřní rozměr rámu: 264 x 227 mm

Pevný, pružný a pogumovaný stisk prutu.

Starbaits Rohatinka Rock Rest DLX XL Red

Starbaits Rohatinka Rock Rest DLX XL Green

Starbaits Rohatinka Rock Rest DLX Blue

Starbaits Rohatinka Rock Rest DLX Green

Jsou vyrobeny z odolného a pevného černého plastu. Jsou velmi pružné, díky čemuž se nezlomí ani při velké zátěži. Skvěle drží prut ve vidličkách například při lovu na řekách, nebo při prudkých razantních záběrech do strany. Použitelné s většinou hlásičů na trhu.

Jeho výhodou jsou kompaktní rozměry, stabilita, snadné a rychlé sestavení, nízká hmotnost, kvalita materiálu a zpracování. Stojan se hodí především pro chytání na menších a středně velkých vodách, je též výborný při použití na molech. Tělo i nohy jsou výsuvné. Díky tomu je možné přizpůsobit stojan nerovnostem terénu. Výšku přední a zadní hrazdy lze také regulovat pomocí vodících sloupků. Pruty tak lze natáčet špičkami nahoru, nebo dolů. Nohy není nutné při skládání demontovat, snadno je sklopíte podél těla stojanu. Master Lite Rod Pod se dodává s dvěma pevnými hrazdami na tři pruty, je uložen v kvalitním pouzdru z vodoodpudivé tkaniny.

Hmotnost: 1.47 kg

Délka hrazd: 34cm (zadní) a 40cm (přední)

Výška stojanu (bez hlásičů): od 30cm do 52cm

Délka stojanu: od 64cm do 107cm (při vysunutí)

Rozměr pouzdra: 60x22x5cm

Jeho výhodou jsou univerzálnost použití, kompaktní rozměry, stabilita, snadné a rychlé sestavení, nízká hmotnost, kvalita materiálu a zpracování. Stojan se hodí na veškeré typy vod, je též výborný při použití na molech. Tělo i nohy jsou výsuvné. Díky tomu je možné přizpůsobit stojan nerovnostem terénu. Výšku přední a zadní hrazdy lze také regulovat pomocí vodících sloupků. Pruty tak lze natáčet špičkami nahoru, nebo dolů. Šířka hrazd umožňuje dát tři pruty s velkými (big pit) navijáky vedle sebe, aniž by se dotýkaly kličkami. Nohy není nutné při skládání demontovat, snadno je sklopíte podél těla stojanu. Master Classic Rod Pod se dodává s dvěma pevnými hrazdami na tři pruty, je uložen v kvalitním pouzdru z vodoodpudivé tkaniny.

Hmotnost: 1.670g

Délka hrazd: 40cm (zadní) a 46cm (přední)

Výška stojanu (bez hlásičů): od 34cm do 63cm

Délka stojanu: od 77cm do 130cm (při vysunutí)

Rozměr pouzdra: 70x22x5cm

Jeho výhodou jsou univerzálnost použití, kompaktní rozměry, stabilita, snadné a rychlé sestavení, nízká hmotnost, kvalita materiálu a zpracování. Stojan se hodí především na velké a středně velké vody, je výborný na řeky. Tělo i nohy jsou výsuvné. Díky tomu je možné přizpůsobit stojan nerovnostem terénu. Výšku přední a zadní hrazdy lze také regulovat pomocí vodících sloupků. Pruty tak lze natáčet špičkami nahoru, nebo dolů. Šířka hrazd umožňuje dát tři pruty s velkými (big pit) navijáky vedle sebe, aniž by se dotýkaly kličkami. Nohy není nutné při skládání demontovat, snadno je sklopíte podél těla stojanu. Master Big Water Rod Pod se dodává s dvěma pevnými hrazdami na tři pruty, je uložen v kvalitním pouzdru z vodoodpudivé tkaniny.

Hmotnost: 2.145g

Délka hrazd: 40cm (zadní) a 46cm (přední)

Výška stojanu (bez hlásičů): od 60cm do 109cm

Délka stojanu od 120cm do 220cm (při vysunutí)

Rozměr pouzdra: 90x22x5cm

Rohatinka má vnitřní rozteč 25mm a je vhodná pro korkové nebo EVA rukojeti. Stylová rohatinka nejen, že vypadá skvěle, ale dílenské zpracování je na maximální úrovni a bude tak skvělým vrcholem sestavy pro náročné rybáře.

 

Materiál: hliník
Vnitřní rozteč: 25mm
Barva: černá

Oproti klasickému nastavování nohou ve dvou směrech, či výšky umístění samotných hrazd má tento stojan v základě možnost osového posouvání nohou. To umožňuje uživateli přesunout jejich základnu právě tam, kde mu to nejvíce vyhovuje v závislosti na terénu. Samozřejmostí je i nastavování samotné délky rodpodu. Konstrukce modelu BBQ je velmi stabilní a každý detail je bezchybně zpracován. Základ kostry je tvořen hliníkovými profily, které jsou navzájem spojeny masivními prvky z velmi odolného ABS plastu. Není se čeho bát, každý jeden díl byl testován na tisíce otevíracích / zavíracích cyklů a své úkoly plní bezchybně. Netradiční jsou také extra dlouhé teleskopické nohy, díky kterým je možné tento rodpod postavit v případě potřeby o level výše oproti běžně prodávaným modelům. Díky rozměrové všestrannosti však z něj může být i nízký kompaktní stojan. Při přesunech oceníte velmi nízkou hmotnost a ideální transportní rozměry modelu BBQ. Celý rodpod je navíc prodáván v přenosné tašce s pěnovými výplněmi.
 

Technické parametry:
Počet prutů: 3
Nastavení výšky stojanu: 56-96cm
Nastavení délky stojanu: 74-120 cm
Použitý materiál: hliník / ABS spojky
Transportní rozměry: 75x30x6cm
Hmotnost: 2,5kg

Systém, který umožňuje dokonalou kompatibilitu s jakýmkoliv hlásičem nebo rohatinkou.  Plně kompatibilní se stojanem P1 Sod Pod a všemi vidličkami z řady P1.

 

Délka: 48 cm

Systém, který umožňuje dokonalou kompatibilitu s jakýmkoliv hlásičem nebo rohatinkou.  Plně kompatibilní se stojanem P1 Sod Pod a všemi vidličkami z řady P1.

 

Délka: 30 cm

Nash Rohatinka Butt Grips Small

Nash Rohatinka Butt Grips Large

Nabízejí maximální stabilitu se širokou základnou, přesto zůstávají ultra lehké a transportní rozměry zabírají jen 31 cm x 18 cm. Dodáváno v polstrovaném pouzdře, které je uzavíratelné na zip, určené pro ochranu Pocket Podu i s hlásiči. Stojan umožňuje rychlé nastavení na obou nohách a středové tyči a nabízí tak rychlé přizpůsobení jakémukoliv terénu. Ten nejmenší a nejchytřejší.

 

Nastavitelná délka centrální tyčet: 
31cm-55cm 
Šířka hrazdy: 
28cm

Délka ukotvení je 7,5 cm.

Dva robustní šrouby pevně udržují vysunovací část tyče na svém místě. Odnímatelný vnitřek vrchního dílu zas naopak skvěle poslouží pro rychlé složení tyčí, v případě využití Quickstick jako podpěry pro Váš bivak nebo brolly. Navíc je tento vnitřek opatřen robustním šroubem pro dokonalou pevnost.

 

Produktové specifikace:

Dostupné ve třech velikostech 24 inch, 36 inch a 48 inch

Vyrobeno ze spevněného hliníku

Robustné šrouby

Rychlo upínací mechanizmus

Magnet bezpečně drží háček a zabrání tak zamotání Snadná montáž na kteroukoli vidličku 

Z boku hrazdy naleznete tlačítko, díky němu si snadno zafixujete požadovanou polohu. Dvě integrovaná očka k zaháknutí háčku a čtyři zdířky pro chemická světélka.  
Šířka hrazdy: 11cm Rozměry: 17×14,5cm Hmotnost: 37g

Z boku hrazdy naleznete tlačítko, díky němu si snadno zafixujete požadovanou polohu. Dvě integrovaná očka k zaháknutí háčku a čtyři zdířky pro chemická světélka.  
Šířka hrazdy: 12cm Rozměry: 16x16cm Hmotnost: 42g

Saenger MS Range Hrazda Feeder Rod Rest 60 cm

anglický závit se zajišťovacím šroubem

Anaconda Hliníková Rohatinka Rod Locker Černá

Anaconda Hliníková Rohatinka Rod Locker Šedá

Výborně si rozumí i s naším modelem Delphin C-STICK, díky čemuž dostanete velmi stabilní a pevnou sestavu v elegantní černo-hnědé barevné kombinaci. Už jen našroubovat držáky prutu a může se jít na věc!
 

C-BUZZ je ideálním společníkem na rychlé vycházky, či urban fishing, kde oceníte jeho výborné transportní rozměry a rychlou montáž. Pro vymezení spoje je navíc nad jeho závitem gumové těsnění, které umožní dokonalé dosednutí na vidličku. Vyhotovený je z hliníku, který je povrchově upraven anodizací. Díky tomu dokáže dlouhodobě čelit jakýmkoliv povětrnostním podmínkám bez jakékoliv újmy.